RSS


Istnieje wiele gier dostępnych w internecie i te gry są zaprojektowane w formie znanej jako lampy błyskowej. Jest to rodzaj platformy, która służy głównie do wytwarzania filmów animowany. Jednak ta platforma jest również wykorzystywane do tworzenia pewne elementy interaktywne strony internetowej. Projektanci i programiści z tych gier ostatecznie wykorzystać możliwości tej platformy. Ale Ciekawostką tej platformy o nazwie Flash jest jego minimalna wielkość. Powodem jest to, że skrypty, które są używane są bardzo prostsze niż inne platformy tam. Poza tym grafika i jakość dźwięku jest naprawdę bardzo oszałamiające. Wzory są również niesamowite gry dla tych osób szczególnie potrzebujących konsole do gier do odtwarzania.

 1. chimera pisze:

  Kultysta Chimera melduje się na pokładzie. Dalej, na morza i w głębiny, aż do bluźnierczej otchłani zatopionego R’lyeh!

 2. paffryk pisze:

  „Nawiedzenie” jest bardziej Przedwieczne, niż niektórzy Wielcy. Nie pisze się już przygód do Cthulhu?

 3. Ammon pisze:

  Moim zdaniem „Nawiedzenie” to bardzo dobry wybór (jeżeli w ogóle ktokolwiek w Chaosium się nad tym zastanawiał ;)). Nowi gracze mają szansę zapoznać się z „do bólu” klasyczną i zarazem świetną przygodą, a starzy wyjadacze zobaczą, jak działają nowe zasady.

 4. genezyp pisze:

  „Nawiedzenie” zawsze fajne. Ta wersja QS względem poprzednich edycji jest rozbudowana i wzbogacona o porady dla ST.
  Mógłby to Galmadrin przetłumaczyć i wypuścić w pdf. Niewielkim nakładem pracy można by podtrzymać zainteresowanie systemem. Chyba, że już się całkiem poddali…

 5. KubaP pisze:

  Czy zasady 7 będą się bardzo różnić od 5.5?

Dodaj komentarz